O nás

Sme tu pre Vás už od roku 1994 kedy sme začali poskytovať stavebné práce na profesionálnej úrovni.  Odvtedy sa každým rokom snažíme napredovať, rozvíjať a zdokonaľovať v našej práci. Naša firma celoročne zamestnáva 50 zamestnancov v profesiách: murár, armovač, pomocný stavebný robotník, vodoinštalatér, tesár, maliar, pokrývač a izolatér. Naša spoločnosť GUTTE sa zameriava na stavebnú a obchodnú činnosť.

Chcete si dať postaviť dom na kľúč? Nechať si zatepliť či zaizolovať dom proti vode a vlhkosti? My sa o to s naším dlhoročnými skúsenosťami, skúsenými pracovníkmi a výbornou technológiou postaráme k vašej najväčšej spokojnosti. Prepravíme Vám tovar, prenajmeme lešenia ale zabezpečíme aj vodoinštalačné práce.

S podporou Európskej Únie sme realizovali projekt “Inovácie a špecializácia výroby v stavebnej firme GUTTE, s.r.o.“. Predmetom projektu je kompletná technológia pre výrobu betónovej zmesi a betónových výrobkov. Výsledkom projektu v roku 2012 sme rozšírili svoje portfólio, vystavili sme novú betonáreň v Kolárove a začali sme vyrábať a predávať certifikovaný betón.  V roku 2021 sme si obnovili náš vozový park obstaraním dvoch nových JCB -čok a novou betónovou pumpou pre ešte kvalitnejšie a rýchlejšie stavebné práce. Sme tiež výrobcami a zároveň aj predajcami betónových šaľovacích tvárnic, obrubníkov a žľabov.

Staviame a rekonštruujeme polyfunkčné domy, obytné domy, priemyselné haly, čerpacie stanice a rodinné domy. Náš odborne kvalifikovaný a pravidelne profesionálne školený personál s potrebnou praxou realizuje tiež strojové omietky, potery, sadrokartóny, obklady, dlažby, krovy a ďalšie stavebné práce. Našou snahou je dbať na bezpečnosť zdravia pri práci a tiež ochranu životného prostredia.

V 2020 sme obstarali TERREX DEMAG 40 tonový mobilný kolesový žeriav s dosahom až 44m a začali sme sa zaoberať s prenájmom a prepravou kontajnerov na stavebný, komunálny a zelený odpad. Koncom roka 2021 s pomocou projektu sme rozšírili náš vozový park s JCB 4CX traktorbágerom a s JCB 175 kolesovým rýpadlom. Okrem našich noviniek stále máme pre vás JCB šmykom riadený nakladač, Caterpillar kolesový nakladač a Takeuchi pásové rýpadlo.

Vyberte si GUTTE a my sa už postaráme o Vašu spokojnosť s našou prácou, ktorá našich zákazníkov denne presviedča o správnej voľbe rozhodnutia nechať realizáciu ich predstáv práve na našej spoločnosti.

© 2023 Gutte s.r.o. všetky práva vyhradené