O nás

Sme tu pre Vás už od roku 1994 kedy sme začali poskytovať stavebné práce na profesionálnej úrovni.  Odvtedy sa každým rokom snažíme napredovať, rozvíjať a zdokonaľovať v našej práci. Naša firma celoročne zamestnáva 50 zamestnancov v profesiách: murár, armovač, pomocný stavebný robotník, vodoinštalatér, tesár, maliar, pokrývač a izolatér. Naša spoločnosť GUTTE sa zameriava na stavebnú a obchodnú činnosť.

Chcete si dať postaviť dom na kľúč? Nechať si zatepliť či zaizolovať dom proti vode a vlhkosti? S našimi dlhoročnými skúsenosťami, výbornou technológiou a skúsenými pracovníkmi sa postaráme o to, aby ste boli maximálne spokojní. Prepravíme Vám tovar, prenajmeme lešenia, ale zabezpečíme aj vodoinštalačné práce.

S podporou Európskej Únie sme realizovali projekt “Inovácie a špecializácia výroby v stavebnej firme GUTTE, s.r.o.“. Predmetom projektu je kompletná technológia pre výrobu betónovej zmesi a betónových výrobkov. Výsledkom projektu v roku 2012 sme rozšírili svoje portfólio, vystavili sme novú betonáreň v Kolárove a začali sme vyrábať a predávať certifikovaný betón.  V roku 2021 sme obnovili náš vozový park obstaraním dvoch nových JCB strojov a novou betónovou pumpou pre ešte kvalitnejšie a rýchlejšie stavebné práce. Začiatkom roku 2022 sme zvýšili výkon našej betonárky z 25 m3/hod na 50 m3/hod, čo znamená, že denne sme pre Vás schopní vyrobiť až 600 m3 betónu. Kvalita zostala, ale odvtedy je náš výkon omnoho rýchlejší.

Staviame a rekonštruujeme polyfunkčné domy, obytné domy, priemyselné haly, čerpacie stanice a rodinné domy. Náš odborne kvalifikovaný a pravidelne školený personál s potrebnou praxou realizuje tiež strojové omietky, potery, sadrokartóny, obklady, dlažby, krovy a ďalšie stavebné práce. Ďalšou novinkou portfólia našich služieb je aj pilotové vŕtanie. Našou snahou je dbať na bezpečnosť zdravia pri práci a tiež ochranu životného prostredia.

V roku 2020 sme sa začali zaoberať prenájmom a prepravou kontajnerov na stavebný, komunálny a zelený odpad. Koncom roka 2021 pomocou projektu sme rozšírili náš vozový park o JCB 4CX traktorbáger a JCB 175 kolesové rýpadlo, ku ktorým pribudol aj nový JCB Hydradig a pásové rýpadlo JCB 220. Okrem našich noviniek stále máme pre vás JCB šmykom riadený nakladač, Caterpillar kolesový nakladač, Takeuchi pásové rýpadlo a Caterpillar stavebný valec 1,5 t a 10 t.

Vyberte si GUTTE a my sa už postaráme o Vašu spokojnosť s našou prácou, ktorá našich zákazníkov denne presviedča o správnej voľbe rozhodnutia nechať realizáciu ich predstáv práve na našu spoločnosť.

© 2024 Gutte s.r.o. všetky práva vyhradené